Відкриття виставки “Струни незалежності”

25 Серпня, 2021

21.08.2021р.

Відкрилась наша виставка “Струни незалежності” в національному заповіднику “Батьківщина Тараса Шевченка” в с.Моринці Черкаської області. На відкритті виступали гурт “Майстерня ЧГС”(Чоловічий гуртовий спів) і Тарас Компаніченко.

Виставка була присвячена 30-й річниці відновлення незалежності України.
Експозиція працюватиме до 20 вересня 2021р.

Сторінка події виставка “Струни незалежності” на FB

Репортаж з відкриття виставки на YoutubeПодяки

Два місяці пошуків та відкриттів, розробок та роздумів. Підбір концепції, експонатів, давніх світлин надихав та тривожив.

І ось вона – виставка “Струни Незалежності”, наш скромний дарунок до Дня відновлення державності України!!!

Дякуємо за запрошення Національний заповідник “Батьківщина Тараса Шевченка”, для нас честь бути у цей час в цьому місці, гурту Майстерня ЧГС та Тарасу Компаніченку за торкання струн пам’яті і струн наших душ.

Щира дяка волонтерам і друзям, особливо Марічці Дендебері, за підтримку та тепло ваших сердець, родині Юліанни Перун та Наталії Ключник за матеріальну допомогу.

Особлива подяка Юрку Кочержинському за унікальну кобзу, Музею Івана Гончара (Ivan Honchar Museum), Аллі Українець, Галині Стельмащук та Ксенії Малюковій за надання фотоматеріалів, Державному історико-культурному заповіднику “Трипільська культура” і особисто Владиславу Чабанюку та Миколі Кулику за можливість чути виступи наших гостей , очільниці творчої майстерні “Ладна” Наталі Лозинській за сприяння у творенні рушника.

Наша команда:

Власники колекції: Валерій Та Оксана Афанасьєви
Керівник проєкту: Людмила Сівцева-Климук
Упорядник колекції: Оксана Мітюхіна
Фотографія та технічна підтримка: Олег Мітюхін
Технічне забезпечення: Вадим Тесленко
Дизайн шрифта: Богдан Гдаль


Текст: Людмила Сівцева-Климук
Фото: Олег Мітюхін, Олексій Плиско